VR
 • detajet e produktit

1. Ky grup takëmësh është bërë prej çeliku inox premium 18/10, i cili siguron që është pa plumb, pa kadmium, pa ftalate, pa BPA dhe miqësor ndaj mjedisit për të ruajtur shëndetin tuaj.

2. Materiali i shkëlqyer e karakterizon atë rezistent ndaj ndryshkut, i fortë dhe i qëndrueshëm, gjë që mjafton për të përmbushur nevojat tuaja të përditshme.

3. Mbarimi i pasqyrës me ngjyrë rozë të ndritshëm dhe dorezë e bardhë elegante, moderne, por mjaft klasike për t'iu përshtatur enëve tuaja të jashtëzakonshme të tavolinës.

4. Teknologjia e veshjes me vakum e mban pikturën të qëndrueshme dhe i ruan enët e sheshtë në një pamje elegante për vitin e ardhshëm.

5. Zgjedhje perfekte për restorant, hotel, tubim, festë, bufe, udhëtime dhe ushqim në shkollë.

◎ PARAMETRAT E PRODUKTIT


Artikulli nr:Emri:Gjatësia (mm):Trashësia (mm):Pesha (g):
IFS006RG-TKThikë tavoline236*2198 
IFS006RG-TFPirun tavoline207*2564 
IFS006RG-TSLugë tavoline205*4567 
IFS006RG-ESLugë çaji152*3130 

◎ PËRSHKRIMI I PRODUKTIT

☆ Skajet e rrumbullakosura:

Për hir të sigurisë, trajtimi i bluarjes me shumë procese, skajet e lëmuara nuk do të jenë të mprehta, shmangni në mënyrë efektive gërvishtjen e lëkurës së gojës.


☆ Reflektimi i pasqyrës:

Çeliku inox i lëmuar me pasqyrë, argjendi me shkëlqim, pa veshje ose aditivë, krijon një përfundim si pasqyrë me një shkëlqim magjepsës dhe elegant që pastrohet lehtë.


☆ Mbrojtja e Mjedisit:

304 Ndarëse çeliku inox - Një alternativë plotësisht e sigurt pa plastikë. Ruani mjedisin.


☆ 3 rrjete:

Ndani ndarjet, mos i përzieni ushqimet së bashku, ndani të lagësht dhe të thatë.

◎ FOTO TË PRODUKTIT
◎ PËRPARËSITË E PRODUKTIT

Fabrika profesionale

Seti ynë i takëmeve prej çeliku inox është praktik dhe dizajn i shkëlqyer për kuzhinën tuaj moderne.

Avantazhi i çmimit

Të rehatshme për tu mbajtur. Stili klasik, teknikisht i sofistikuar dhe i lehtë për t'u pastruar.

Shërbim i mirë

Trajtimi i sipërfaqes mund të bëhet sipas kërkesave tuaja, me shkëlqim, mat, me elektrik, spërkatje etj.

Përparësitë e produktit

Sherbim i mire dhe profesionalkomplete takëmesh me shumicë furnizuesit.Dizenjot me porosi dhe OEM janë të mirëseardhura.

◎ MERRNI NJË MOTOR

▶ Merrni një mostër:Ka mostra falas; ju vetëm duhet të paguani tarifën ekspres. Ju mund të siguroni kondicionerin tuaj si DHL, ose mund të telefononi korrierin tuaj për ta marrë nga zyra jonë.


▶ LOGO: Ne do të përgatisim vepra arti për konfirmim vizual dhe më pas do të prodhojmë një mostër të vërtetë për konfirmimin tuaj të dytë. Nëse mostra është në rregull, më në fund do të shkojmë në prodhim masiv.


▶ Koha e mostrës:Nëse mostra që ju nevojitet në magazinë, ju nevojiten vetëm 1-3 ditë dhe 4-6 ditë pune për transportin. Nëse keni nevojë të hapni një artikull të ri ose ndonjë tjetër të personalizuar, do të duhen 5-15 ditë


▶ ODM/OEM:Ne mund të pranojmë shërbimin OEM. Gjithashtu ne kemi ekipin tonë të projektimit. Ne mirëpresim dizajnerët, inxhinierët.konsulentët që të flasin me ne çdo ide për zgjedhjen e materialit, dizajnin e produktit.


▶ Koha e duhur:Për artikujt e aksioneve, ne do t'ju dërgojmë mallrat brenda 10-15 ditëve pas marrjes së pagesës tuaj. Për produktet e personalizuara, koha e dorëzimit është 45-60 ditë pas marrjes së pagesës tuaj. Kjo varet nga sasia totale e kërkuar.


▶ Port:Të gjitha produktet do të dërgohen nga Kina, kryesisht nga portet Guangzhou ose ShenZhen, nëse keni nevojë të dërgoni nga qytete ose porte të tjera, ju lutemi na kontaktoni për konfirmim të mëtejshëm. Dhe ne mund të dërgojmë në mbarë botën.


▶ Mënyra e pagesës:Afati ynë i pagesës është T/T. Paguani 30% depozitë paraprakisht, paguani bilancin përpara dorëzimit. Mund të diskutohet për një afat tjetër pagese.

◎ SHËRBIMI JONË


MOQ:

1. Për prodhimin me shumicë, lloji i ndryshëm i dizajnit tonë ka kërkesa të ndryshme MOQ.

2. Porosia e vogël është e pranueshme. Ju lutemi na kontaktoni për më shumë detaje.

3. Ne kemi MOQ për prodhim masiv. Artikull i ndryshëm me paketë të ndryshme ka MOQ të ndryshme. Ju lutemi na kontaktoni për më shumë detaje.


Koha e prodhimit:

1. Ne kemi rezerva të pjesëve të këmbimit për shumicën e artikujve. 3-7 ditë për mostra ose porosi të vogla, 15-35 ditë për një enë 20 ft. 

2. Duhen 10-15 ditë për MOQ. Ne kemi kapacitet të madh prodhimi, i cili mund të sigurojë kohë të shpejtë të dorëzimit edhe për sasi të mëdha. 

3. Normalisht 3~30 ditë, për shkak të stilit dhe ngjyrës së ndryshme.


Paketa:

1. Ne kemi kuti dhuratash që ju zgjidhni. Nëse nuk ju pëlqen paketimi ynë ose keni idetë tuaja, të personalizuara janë të mirëseardhura. 

2. Duhen 10-15 ditë për MOQ. Ne kemi kapacitet të madh prodhimi, i cili mund të sigurojë kohë të shpejtë të dorëzimit edhe për sasi të mëdha.

3. Zakonisht 1 copë/pp qese, 50-100 copë në 1 pako, 800-1000 copë në 1 kuti kartoni.


◎ FAQ

 • P. Çfarë është 18-10 Stainless Steel Flatware?
  A. 18-10 i referohet përbërjes së çelikut inox. Ai përmban 18% krom dhe 10% nikel për forcë të shkëlqyer dhe rezistencë ndaj korrozionit.
 • P. Cilat janë materialet e takëmeve prej çeliku inox?
  A. Enët e tavolinës inox janë të disponueshme në katër cilësi: 13/0, 18/0, 18/8 ose 18/10.
 • P. Cilat janë llojet kryesore të çelikut inox të kategorisë ushqimore?
  A. Janë 13/0, 18/0, 18/8 ose 18/10.
 • P. Cilat janë karakteristikat e enëve të tavolinës inox?
  A. I qëndrueshëm, rezistent ndaj korrozionit, rezistent ndaj rënies, mund të zgjasë për shumë vite dhe i sigurt në larje enësh.
 • P. Çfarë lloj produktesh të përfunduara sipërfaqësore mund të ofroni?
  A. Rrotullimi, lustrimi i duarve, pasqyra, mat, i veshur me ngjyra, veshja dhe proceset e tjera të prodhimit të përfunduara në sipërfaqe.
 • P. A do të zbehen takëmet e veshur me ar?
  A. Infull miraton një proces të avancuar të elektrikimit, takëmet e bëra prej çeliku inox nuk do të zbehen dhe do të jenë të qëndrueshme.
 • P. Cilat janë materialet e takëmeve prej çeliku inox?
  A. Infull miraton një proces të avancuar të elektrikimit, takëmet e bëra prej çeliku inox nuk do të zbehen dhe do të jenë të qëndrueshme.
 • P. Cilat procese janë të disponueshme për logot e personalizuara?
  Përgjigje. Ju mund të zgjidhni produktet tona ekzistuese për të shtuar logon: printim, lazer, stampim, printim transferues, etj.
 • P. Çfarë ngjyrash mund të personalizohen takëmet prej çeliku të pandryshkshëm?
  A. Në përgjithësi, argjendi, ari, i zi, rozë ari, plating me ngjyra janë më të zakonshmet, mund të na jepni ngjyrën që dëshironi, do ta diskutojmë në detaje.
 • P. A mund të personalizoj një lugë specifike me modelin e produktit tuaj?
  A. Sigurisht, ju mund të përdorni modelet tona ekzistuese për të personalizuar lugën tuaj të kafesë ose pirunin e ëmbëlsirës dhe më shumë.


Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Dërgoni kërkesën tuaj

Si e bëjmë atë Takojmë Dhe Përcaktojmë Global
Gjëja e parë që bëjmë është të takohemi me klientët tanë dhe të flasim për qëllimet e tyre për një projekt të ardhshëm.
Gjatë këtij takimi, mos ngurroni të komunikoni idetë tuaja dhe të bëni shumë pyetje.
Rekomanduar
Ato janë prodhuar të gjitha sipas standardeve më strikte ndërkombëtare. Produktet tona kanë marrë favore si nga tregjet vendase ashtu edhe nga ato të huaja.
Ata tani po eksportojnë gjerësisht në 200 vende.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English English العربية العربية Deutsch Deutsch Español Español français français italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Português Português русский русский 简体中文 简体中文 繁體中文 繁體中文 Afrikaans Afrikaans አማርኛ አማርኛ Azərbaycan Azərbaycan Беларуская Беларуская български български বাংলা বাংলা Bosanski Bosanski Català Català Sugbuanon Sugbuanon Corsu Corsu čeština čeština Cymraeg Cymraeg dansk dansk Ελληνικά Ελληνικά Esperanto Esperanto Eesti Eesti Euskara Euskara فارسی فارسی Suomi Suomi Frysk Frysk Gaeilgenah Gaeilgenah Gàidhlig Gàidhlig Galego Galego ગુજરાતી ગુજરાતી Hausa Hausa Ōlelo Hawaiʻi Ōlelo Hawaiʻi हिन्दी हिन्दी Hmong Hmong Hrvatski Hrvatski Kreyòl ayisyen Kreyòl ayisyen Magyar Magyar հայերեն հայերեն bahasa Indonesia bahasa Indonesia Igbo Igbo Íslenska Íslenska עִברִית עִברִית Basa Jawa Basa Jawa ქართველი ქართველი Қазақ Тілі Қазақ Тілі ខ្មែរ ខ្មែរ ಕನ್ನಡ ಕನ್ನಡ Kurdî (Kurmancî) Kurdî (Kurmancî) Кыргызча Кыргызча Latin Latin Lëtzebuergesch Lëtzebuergesch ລາວ ລາວ lietuvių lietuvių latviešu valoda‎ latviešu valoda‎ Malagasy Malagasy Maori Maori Македонски Македонски മലയാളം മലയാളം Монгол Монгол मराठी मराठी Bahasa Melayu Bahasa Melayu Maltese Maltese ဗမာ ဗမာ नेपाली नेपाली Nederlands Nederlands norsk norsk Chicheŵa Chicheŵa ਪੰਜਾਬੀ ਪੰਜਾਬੀ Polski Polski پښتو پښتو Română Română سنڌي سنڌي සිංහල සිංහල Slovenčina Slovenčina Slovenščina Slovenščina Faasamoa Faasamoa Shona Shona Af Soomaali Af Soomaali Shqip Shqip Српски Српски Sesotho Sesotho Sundanese Sundanese svenska svenska Kiswahili Kiswahili தமிழ் தமிழ் తెలుగు తెలుగు Точики Точики ภาษาไทย ภาษาไทย Pilipino Pilipino Türkçe Türkçe Українська Українська اردو اردو O'zbek O'zbek Tiếng Việt Tiếng Việt Xhosa Xhosa יידיש יידיש èdè Yorùbá èdè Yorùbá Zulu Zulu
Gjuha aktuale:Shqip
Dërgoni kërkesën tuaj