Enë tavoline prej çeliku inox

VR

Enët e tavolinës inox janë lojtari më i rëndësishëm në kuzhinë. Nga enët e tavolinës klasike dhe praktike tek enët moderne dhe elegante, enët e duhura të tavolinës mund të përmirësojnë bukurinë e tavolinës tuaj dhe të krijojnë një përvojë të këndshme ngrënieje.

Një vakt i shijshëm flet gjithmonë vetë, por një komplet i bukur çelik inox ose enë dërrase moderne prej çeliku inoks mund të bëjë ndryshimin për ju dhe mysafirët tuaj. Ashtu si një palë vathë të hollë ose një gjerdan që bie në sy, kompleti juaj i sendeve të sheshta mund t'i shtojë një dekorim tavoline elegant dhe të fundit, pavarësisht nëse ju'organizoni një darkë zyrtare ose shijoni ritmin e ngadaltë të mëngjesit të së dielës me familjen tuaj. Ata gjithashtu mund të sjellin një prekje luksi në ceremonitë e përditshme.


Produktet variojnë nga ari në ngjyra, ato ndihmojnë në krijimin e tavolinave jashtëzakonisht elegant.


1. Ari

Ashtu si bizhuteritë, enët prej ari prej çeliku inox sjellin një ndjenjë luksi. Dorezat tradicionale të lotëve ose përfundimet e larta të lustrimit do të jenë më të gjithanshme, por jo të vjetruara. Për një pamje më moderne, dorezat e holla ose me majë, kokat ovale ose të rrumbullakosura dhe përfundimet unike do të jenë më të përshtatshme.


2. Mat

Enët e sheshtë prej çeliku inox mat japin një ndjesi pak të lirshme. Modelet mbulojnë një gamë të gjerë ngjyrash dhe ato vijnë në një larmi ngjyrash, nga ari dhe argjendi në bakër, qymyr dhe të zezë.


3. E zezë

Enët e zeza prej çeliku inox ngjallin menjëherë tone moderne, pavarësisht nëse grupi juaj i preferuar është i lakuar, cilindrik, me majë apo këndor. Përfundimet mat kanë një ndjesi më të rastësishme, ndërsa përfundimet me shkëlqim dhe saten duken elegante dhe me stil. Çfarëdo që të zgjidhni, një gjë është e sigurt - ky stil i takëmit është më avangardi dhe më tërheqës.


4. Bakri

Tunxh është metali i momentit. nëse ti'jeni tashmë të entuziazmuar për tunxh dhe jeni gati për valën e radhës, kërkoni përfundime prej bronzi antike dhe flori rozë kur blini grupin tuaj të ardhshëm. Çfarë'Për më tepër, metalet e përziera janë një tjetër tendencë në prodhim - ju mund të kombinoni enët prej bakri me copa ari dhe argjendi për një tavolinë industriale, të përzier dhe të kombinuar.


5. Shumëngjyrëshe

Pa dyshim, grupet më interesante moderne të enëve të darkës janë shumëngjyrëshe. Për cilësimet e vendeve plot karakter, shikoni për përfundime të ylberta.


Në mënyrë të plotëfurnitorë me shumicë enësh'Enët e tavolinës prej çeliku inox janë të lëmuara deri në një përfundim të imët dhe janë të qëndrueshme në ngjyra, të qëndrueshme dhe rezistente ndaj konsumit. Ato janë të disponueshme në një sërë madhësish si për përdorim shtëpiak ashtu edhe për përdorim komercial.Infull Cutlery si furnizuesit më të mirë të takëmeve dhe sendeve me shumicë, në kompaninë tonë mund t'i gjeni të gjitha llojet e enëve të tavolinës që dëshironi, nga enët e veçanta me ngjyra të ndezura, të qëndrueshme deri te kompletet e bukura të enëve të darkës.


Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
العربية
Deutsch
Español
français
italiano
日本語
한국어
Português
русский
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Gjuha aktuale:Shqip