Koleksionet

VR

Në mënyrë të plotëProdhuesit e takëmeve aështë profesionistifurnizues i enëve të kuzhinës prej çeliku inox dhe prodhuesit e takëmeve specializohen në të gjitha llojet e produkteve prej çeliku të pandryshkshëm: enë takëmesh prej çeliku inox, grupe takëmesh prej çeliku të pandryshkshëm, grupe takëmesh argjendi,enë gatimi inox, Vegla Kuzhine inox dhe Bar& Mjetet e verës.

Ka 4 përfitime të grupit të takëmeve inox në industrinë e shërbimit ushqimor.

1. Rezistenca ndaj korrozionit: Seti i takëmeve prej çeliku inox është veçanërisht rezistent ndaj korrozionit dhe ndryshkjes në krahasim me metalet e tjera, gjë që e bën atë të përsosur për përdorim në kuzhinë. Për pajisjet e kuzhinës përdoret shpesh çeliku inoks i cilësisë së ushqimit, i cili është i kushtueshëm për t'u zëvendësuar. Por, për shkak se shumica e notave të çelikut inox janë shumë rezistente ndaj korrozionit, ju fituat'Nuk duhet të shqetësoheni për zëvendësimin e pajisjeve tuaja shpesh.

2. Forca: Kompleti i takëmeve prej çeliku inoks i cilësisë së ushqimit është i fortë, dhe ai'Është një material i shkëlqyeshëm për t'u përdorur në pajisje të rënda ose në raftet për zonat e magazinimit.

3. Lehtësia e pastrimit: Materialet e tjera, si druri ose plastika, kanë brazda ose vrima ku bakteret mund të pushtojnë dhe të rriten. Kompleti i takëmeve prej çeliku inox është i lëmuar dhe i lëmuar'Të sigurojë një vend për bakteret për t'u fshehur, duke ju lejuar t'i pastroni ato shpejt, gjë që është një përfitim thelbësor për shërbimin e ushqimit.

4. Sipërfaqe jo reaktive: Kompleti i takëmeve prej çeliku inox është një metal jo reaktiv, që do të thotë se mund ta përdorni për të gatuar ushqime që janë acide si agrumet, domatet dhe uthulla. Metalet e tjera, si alumini dhe hekuri, janë reaktive dhe gatimi i ushqimeve acidike në këto metale do të ndikojë në shijen dhe do të dëmtojë sipërfaqen e metalit.


R e fortë&Forca D ka përmirësuar shumë cilësinë e enëve të tavolinës prej çeliku të pandryshkshëm Infull dhe konceptet më inovative të dizajnit modern. Infull ka qenë i përkushtuar për të prodhuar një sërë produktesh kuzhine me cilësi dhe estetikë të jashtëzakonshme.


Infull Cutlery është marka më e mirë e takëmeve. Çdo copë enë tavoline është bërë nga materiale të cilësisë së lartë, me rezistencë të mirë ndaj ndryshkut dhe korrozionit dhe i është nënshtruar inspektimeve të cilësisë së lustrimit shtresë pas shtrese për të krijuar produktin më të përsosur dhe përmbush standardet ndërkombëtare të certifikimit të sigurisë.


Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English English العربية العربية Deutsch Deutsch Español Español français français italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Português Português русский русский 简体中文 简体中文 繁體中文 繁體中文 Afrikaans Afrikaans አማርኛ አማርኛ Azərbaycan Azərbaycan Беларуская Беларуская български български বাংলা বাংলা Bosanski Bosanski Català Català Sugbuanon Sugbuanon Corsu Corsu čeština čeština Cymraeg Cymraeg dansk dansk Ελληνικά Ελληνικά Esperanto Esperanto Eesti Eesti Euskara Euskara فارسی فارسی Suomi Suomi Frysk Frysk Gaeilgenah Gaeilgenah Gàidhlig Gàidhlig Galego Galego ગુજરાતી ગુજરાતી Hausa Hausa Ōlelo Hawaiʻi Ōlelo Hawaiʻi हिन्दी हिन्दी Hmong Hmong Hrvatski Hrvatski Kreyòl ayisyen Kreyòl ayisyen Magyar Magyar հայերեն հայերեն bahasa Indonesia bahasa Indonesia Igbo Igbo Íslenska Íslenska עִברִית עִברִית Basa Jawa Basa Jawa ქართველი ქართველი Қазақ Тілі Қазақ Тілі ខ្មែរ ខ្មែរ ಕನ್ನಡ ಕನ್ನಡ Kurdî (Kurmancî) Kurdî (Kurmancî) Кыргызча Кыргызча Latin Latin Lëtzebuergesch Lëtzebuergesch ລາວ ລາວ lietuvių lietuvių latviešu valoda‎ latviešu valoda‎ Malagasy Malagasy Maori Maori Македонски Македонски മലയാളം മലയാളം Монгол Монгол मराठी मराठी Bahasa Melayu Bahasa Melayu Maltese Maltese ဗမာ ဗမာ नेपाली नेपाली Nederlands Nederlands norsk norsk Chicheŵa Chicheŵa ਪੰਜਾਬੀ ਪੰਜਾਬੀ Polski Polski پښتو پښتو Română Română سنڌي سنڌي සිංහල සිංහල Slovenčina Slovenčina Slovenščina Slovenščina Faasamoa Faasamoa Shona Shona Af Soomaali Af Soomaali Shqip Shqip Српски Српски Sesotho Sesotho Sundanese Sundanese svenska svenska Kiswahili Kiswahili தமிழ் தமிழ் తెలుగు తెలుగు Точики Точики ภาษาไทย ภาษาไทย Pilipino Pilipino Türkçe Türkçe Українська Українська اردو اردو O'zbek O'zbek Tiếng Việt Tiếng Việt Xhosa Xhosa יידיש יידיש èdè Yorùbá èdè Yorùbá Zulu Zulu
Gjuha aktuale:Shqip
Dërgoni kërkesën tuaj