Fakte

VR
FAQ
Tregu i synuar i markës sonë është zhvilluar vazhdimisht gjatë viteve.
Tani, ne duam të zgjerojmë tregun ndërkombëtar dhe të shtyjmë me besim markën tonë në botë.
 • FAQ rregullt
 • Rreth produkteve
 • Rreth mostrave
 • Rreth logos
 • Rreth kohës së mostrës
 • Koha e prodhimit
 • MOQ
 • OEM/ODM
 • Koha e dërgimit
 • Porti
 • Paketimi
 • Metoda e pagesës
 • Nga se përbëhen produktet tuaja?

  Produktet tona janë prej çeliku inox me cilësi të lartë, i cili ka një ekuilibër të mirë midis sigurisë dhe prakticitetit.

 • A mund të marr një mostër FALAS?

  Sigurisht, mostra është e disponueshme, ju lutemi lini të dhënat tuaja të kontaktit për të na kontaktuar.

 • A mund të printoni LOGO-n tonë në produkte?

  Po. ne mund të printojmë logon në produkte sipas kërkesave tuaja. Janë të disponueshme të stampuara, me lazer, të stampuara dhe të gdhendura.

 • A e pranoni porosinë OEM dhe ODM?

  Po, OEM/ODM janë të disponueshme, materialet me porosi, format, ngjyrat, logot, paketimet pranohen. Nëse keni ndonjë ide rreth produktit, ju lutemi mos ngurroni të na kontaktoni!

 • Cilat janë kushtet tuaja të pagesës?

  Ne pranojmë L/C, D/P, D/A, T/T (përfshirë depozitën 30%), Western Union, Paypal, etj.

 • A mund të personalizohen me ngjyra kupat prej çeliku inox?

  Natyrisht, në përgjithësi, argjendi, ari, ari rozë, i zi dhe veshje me ngjyra janë më të zakonshmet.

 • A mund të kombinoj lirshëm takëmet që dëshiroj?

  Natyrisht, grupe me katër pjesë, grupe gjashtëmbëdhjetë pjesësh, grupe njëzet e katër pjesë e kështu me radhë, ne të gjithë mund t'i plotësojmë nevojat tuaja.

 • Cilat janë llojet kryesore të çelikut inox të kategorisë ushqimore?

  Ato janë 13/0, 18/0, 18/8 ose 18/10.

 • Çfarë lloj produktesh të përfunduara sipërfaqësore mund të ofroni?

  Rrotullimi, lustrimi i duarve, pasqyra, mat, i veshur me ngjyra, veshja dhe proceset e tjera të prodhimit të përfunduara në sipërfaqe.

 • A do të zbehen takëmet e zeza?

  Infull adopton një proces të avancuar të elektrikimit, takëmet prej çeliku inox nuk do të zbehen dhe nuk do të jenë të qëndrueshme.

 • FAQ rregullt

  • Rreth produkteve

   • Rreth mostrave

    • Rreth logos

     • Rreth kohës së mostrës

      • Koha e prodhimit

       • MOQ

        • OEM/ODM

         • Koha e dërgimit

          • Porti

           • Paketimi

            • Metoda e pagesës

              Dërgoni kërkesën tuaj

              Zgjidhni një gjuhë tjetër
              English English العربية العربية Deutsch Deutsch Español Español français français italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Português Português русский русский 简体中文 简体中文 繁體中文 繁體中文 Afrikaans Afrikaans አማርኛ አማርኛ Azərbaycan Azərbaycan Беларуская Беларуская български български বাংলা বাংলা Bosanski Bosanski Català Català Sugbuanon Sugbuanon Corsu Corsu čeština čeština Cymraeg Cymraeg dansk dansk Ελληνικά Ελληνικά Esperanto Esperanto Eesti Eesti Euskara Euskara فارسی فارسی Suomi Suomi Frysk Frysk Gaeilgenah Gaeilgenah Gàidhlig Gàidhlig Galego Galego ગુજરાતી ગુજરાતી Hausa Hausa Ōlelo Hawaiʻi Ōlelo Hawaiʻi हिन्दी हिन्दी Hmong Hmong Hrvatski Hrvatski Kreyòl ayisyen Kreyòl ayisyen Magyar Magyar հայերեն հայերեն bahasa Indonesia bahasa Indonesia Igbo Igbo Íslenska Íslenska עִברִית עִברִית Basa Jawa Basa Jawa ქართველი ქართველი Қазақ Тілі Қазақ Тілі ខ្មែរ ខ្មែរ ಕನ್ನಡ ಕನ್ನಡ Kurdî (Kurmancî) Kurdî (Kurmancî) Кыргызча Кыргызча Latin Latin Lëtzebuergesch Lëtzebuergesch ລາວ ລາວ lietuvių lietuvių latviešu valoda‎ latviešu valoda‎ Malagasy Malagasy Maori Maori Македонски Македонски മലയാളം മലയാളം Монгол Монгол मराठी मराठी Bahasa Melayu Bahasa Melayu Maltese Maltese ဗမာ ဗမာ नेपाली नेपाली Nederlands Nederlands norsk norsk Chicheŵa Chicheŵa ਪੰਜਾਬੀ ਪੰਜਾਬੀ Polski Polski پښتو پښتو Română Română سنڌي سنڌي සිංහල සිංහල Slovenčina Slovenčina Slovenščina Slovenščina Faasamoa Faasamoa Shona Shona Af Soomaali Af Soomaali Shqip Shqip Српски Српски Sesotho Sesotho Sundanese Sundanese svenska svenska Kiswahili Kiswahili தமிழ் தமிழ் తెలుగు తెలుగు Точики Точики ภาษาไทย ภาษาไทย Pilipino Pilipino Türkçe Türkçe Українська Українська اردو اردو O'zbek O'zbek Tiếng Việt Tiếng Việt Xhosa Xhosa יידיש יידיש èdè Yorùbá èdè Yorùbá Zulu Zulu
              Gjuha aktuale:Shqip
              Dërgoni kërkesën tuaj