• 2005
   • Fabrika në qytetin Yangjiang


  • 2005
  • 2009
   • Ekipi i zgjeruar, shtohen 90 punëtorë


  • 2009
  • 2015

   Fabrika në qytetin Jiangmen

  • 2015
  • 2021
   • Zyra e Guangzhou  • 2021
 • Ekspozitat

  Kemi marrë pjesë në shumë ekspozita dhe kemi arritur rezultate të shkëlqyera. Në çdo ekspozitë, ne do të sillnim produktet dhe zgjidhjet më të fundit të INFULL CUTLERY, duke demonstruar funksionet dhe përdorimin e produktit për klientët.


  Ne besojmë se komunikimi me klientët ballë për ballë është mënyra më efektive e komunikimit, e cila jo vetëm i lejon klientët të ndiejnë më mirë profesionalizmin tonë, por edhe na lejon të marrim sugjerime dhe ide prej tyre më saktë.

  LEXO MË SHUMË
   • 2006

   Panairi i Kantonit

  • 2014

   Panairi i pajisjeve shtëpiake në Hongkong

  • 2015

   Shfaqje Ndërkombëtare për Shtëpi + Pajisje shtëpiake

  • 2016

   Shfaqja e Shoqatës Kombëtare të Restoranteve

  • 2017

   • Eksperienca e Hotelit

  • 2018

   ISSGUT

  • 2019

   Atlanta Blade Show

  • 2021

   Panairi i 103-të i Kantonit

  • Hotelex Guangzhou

 • Panairi Infull i takëmeve të kantonit
  Panairi Infull i takëmeve të kantonit
 • Ekipi ynë
  Ekipi ynë
 • Ndërtimi i plotë i ekipit
  Ndërtimi i plotë i ekipit
 • Gëzuar 2022
  Gëzuar 2022
 • Ekipi ynë
  Ekipi ynë

Klientët tanë

Certifikatat

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English English العربية العربية Deutsch Deutsch Español Español français français italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Português Português русский русский 简体中文 简体中文 繁體中文 繁體中文 Afrikaans Afrikaans አማርኛ አማርኛ Azərbaycan Azərbaycan Беларуская Беларуская български български বাংলা বাংলা Bosanski Bosanski Català Català Sugbuanon Sugbuanon Corsu Corsu čeština čeština Cymraeg Cymraeg dansk dansk Ελληνικά Ελληνικά Esperanto Esperanto Eesti Eesti Euskara Euskara فارسی فارسی Suomi Suomi Frysk Frysk Gaeilgenah Gaeilgenah Gàidhlig Gàidhlig Galego Galego ગુજરાતી ગુજરાતી Hausa Hausa Ōlelo Hawaiʻi Ōlelo Hawaiʻi हिन्दी हिन्दी Hmong Hmong Hrvatski Hrvatski Kreyòl ayisyen Kreyòl ayisyen Magyar Magyar հայերեն հայերեն bahasa Indonesia bahasa Indonesia Igbo Igbo Íslenska Íslenska עִברִית עִברִית Basa Jawa Basa Jawa ქართველი ქართველი Қазақ Тілі Қазақ Тілі ខ្មែរ ខ្មែរ ಕನ್ನಡ ಕನ್ನಡ Kurdî (Kurmancî) Kurdî (Kurmancî) Кыргызча Кыргызча Latin Latin Lëtzebuergesch Lëtzebuergesch ລາວ ລາວ lietuvių lietuvių latviešu valoda‎ latviešu valoda‎ Malagasy Malagasy Maori Maori Македонски Македонски മലയാളം മലയാളം Монгол Монгол मराठी मराठी Bahasa Melayu Bahasa Melayu Maltese Maltese ဗမာ ဗမာ नेपाली नेपाली Nederlands Nederlands norsk norsk Chicheŵa Chicheŵa ਪੰਜਾਬੀ ਪੰਜਾਬੀ Polski Polski پښتو پښتو Română Română سنڌي سنڌي සිංහල සිංහල Slovenčina Slovenčina Slovenščina Slovenščina Faasamoa Faasamoa Shona Shona Af Soomaali Af Soomaali Shqip Shqip Српски Српски Sesotho Sesotho Sundanese Sundanese svenska svenska Kiswahili Kiswahili தமிழ் தமிழ் తెలుగు తెలుగు Точики Точики ภาษาไทย ภาษาไทย Pilipino Pilipino Türkçe Türkçe Українська Українська اردو اردو O'zbek O'zbek Tiếng Việt Tiếng Việt Xhosa Xhosa יידיש יידיש èdè Yorùbá èdè Yorùbá Zulu Zulu
Gjuha aktuale:Shqip