bar and wine tools at Wholesale Prices | Infull Cutlery
 • bar and wine tools at Wholesale Prices | Infull Cutlery

bar and wine tools at Wholesale Prices | Infull Cutlery

Brand Name:
Infull Cutlery
Item No.:
IFHC1-76
Material:
Stainless Steel
Ngjyrë:
Nature/Customized
Packing:
Polybag, Gift box, Customized
Logo:
Embossing/Laser/Imprint/Customized
ODM & OEM:
Available
Payment Terms:
T/T or L/C At Signt,Paypal
Port:
Shenzhen/Guangzhou
Lead Time:
10 Days After Payment Received
Aplikacion:
Shtëpi&Kitchen&Hotel&Cafe&Restaurant
Koha e dërgimit:
Within 15 or 30 days depending on the quantity
Detajet e produkteve

detajet e produktit

Relying on advanced technology, excellent production capabilities, and perfect service, Infull Cutlery takes the lead in the industry now and spreads our Infull Cutlery all over the world. Together with our products, our services are also supplied to be the highest-level. bar and wine tools We have professional employees who have years of experience in the industry. It is them that provides high-quality services for customers all over the world. If you have any questions about our new product bar and wine tools or want to know more about our company, feel free to contact us. Our professionals would love to help you at any time.The product is highly recommended all over the world for its promising application potential.

Product Image

1. Kupat tona elegante prej bakri janë të gjitha të bëra me dorë nga artizanë të aftë duke përdorur teknika të testuara me kohë që janë pjesë të bukura të ekranit dhe madje edhe më të mira për t'u përdorur.

2.Stil unik dhe cilësi superiore, kriklat tona janë të bukura dhe zgjasin shumë.

3. E shkëlqyeshme për mushkat e Moskës, birrën dhe pijet e tjera të ftohta gjithashtu. E pershtatshme per perdorim si ne shtepi ashtu edhe ne lokale.

◎ PARAMETRAT E PRODUKTIT


Artikulli nr:Emri:Gjatësia (mm):Trashësia (mm):Pesha (g):
IFHC1-76Kupa JulepD80*H980.5118

◎ PËRSHKRIMI I PRODUKTIT

☆ Skajet e rrumbullakosura:

Për hir të sigurisë, trajtimi i bluarjes me shumë procese, skajet e lëmuara nuk do të jenë të mprehta, shmangni në mënyrë efektive gërvishtjen e lëkurës së gojës.


☆ Reflektimi i pasqyrës:

Çeliku inox i lëmuar me pasqyrë, argjendi me shkëlqim, pa veshje ose aditivë, krijon një përfundim si pasqyrë me një shkëlqim magjepsës dhe elegant që pastrohet lehtë.


☆ Mbrojtja e Mjedisit:

304 Ndarëse çeliku inox - Një alternativë plotësisht e sigurt pa plastikë. Ruani mjedisin.


☆ 3 rrjete:

Ndani ndarjet, mos i përzieni ushqimet së bashku, ndani të lagësht dhe të thatë.

◎ FOTO TË PRODUKTIT
◎ PËRPARËSITË E PRODUKTIT

Fabrika profesionale

Pjata jonë e drekës prej çeliku inox është një dizajn praktik dhe i shkëlqyeshëm për kuzhinën tuaj moderne.

Avantazhi i çmimit

Të rehatshme për tu mbajtur. Stili klasik, teknikisht i sofistikuar dhe i lehtë për t'u pastruar.

Shërbim i mirë

Trajtimi i sipërfaqes mund të bëhet sipas kërkesave tuaja, me shkëlqim, mat, me elektrik, spërkatje etj.

Përparësitë e produktit

Shërbim i mirë dhe prodhues profesional i enëve të kuzhinës prej çeliku inox. Dizenjot me porosi dhe OEM janë të mirëseardhura.

◎ MERRNI NJË MOTOR

▶ Merrni një mostër:Ka mostra falas; ju vetëm duhet të paguani tarifën ekspres. Ju mund të siguroni kondicionerin tuaj si DHL, ose mund të telefononi korrierin tuaj për ta marrë nga zyra jonë.


▶ LOGO: Ne do të përgatisim vepra arti për konfirmim vizual dhe më pas do të prodhojmë një mostër të vërtetë për konfirmimin tuaj të dytë. Nëse mostra është në rregull, më në fund do të shkojmë në prodhim masiv.


▶ Koha e mostrës:Nëse mostra që ju nevojitet në magazinë, ju nevojiten vetëm 1-3 ditë dhe 4-6 ditë pune për transportin. Nëse keni nevojë të hapni një artikull të ri ose ndonjë tjetër të personalizuar, do të duhen 5-15 ditë


▶ ODM/OEM:Ne mund të pranojmë shërbimin OEM. Gjithashtu ne kemi ekipin tonë të projektimit. Ne mirëpresim dizajnerët, inxhinierët.konsulentët që të flasin me ne çdo ide për zgjedhjen e materialit, dizajnin e produktit.


▶ Koha e duhur:Për artikujt e aksioneve, ne do t'ju dërgojmë mallrat brenda 10-15 ditëve pas marrjes së pagesës tuaj. Për produktet e personalizuara, koha e dorëzimit është 45-60 ditë pas marrjes së pagesës tuaj. Kjo varet nga sasia totale e kërkuar.


▶ Port:Të gjitha produktet do të dërgohen nga Kina, kryesisht nga portet Guangzhou ose ShenZhen, nëse keni nevojë të dërgoni nga qytete ose porte të tjera, ju lutemi na kontaktoni për konfirmim të mëtejshëm. Dhe ne mund të dërgojmë në mbarë botën.


▶ Mënyra e pagesës:Afati ynë i pagesës është T/T. Paguani 30% depozitë paraprakisht, paguani bilancin përpara dorëzimit. Mund të diskutohet për një afat tjetër pagese.

◎ SHËRBIMI JONË


MOQ:

1. Për prodhimin me shumicë, lloji i ndryshëm i dizajnit tonë ka kërkesa të ndryshme MOQ.

2. Porosia e vogël është e pranueshme. Ju lutemi na kontaktoni për më shumë detaje.

3. Ne kemi MOQ për prodhim masiv. Artikull i ndryshëm me paketë të ndryshme ka MOQ të ndryshme. Ju lutemi na kontaktoni për më shumë detaje.


Koha e prodhimit:

1. Ne kemi rezerva të pjesëve të këmbimit për shumicën e artikujve. 3-7 ditë për mostra ose porosi të vogla, 15-35 ditë për një enë 20 ft. 

2. Duhen 10-15 ditë për MOQ. Ne kemi kapacitet të madh prodhimi, i cili mund të sigurojë kohë të shpejtë të dorëzimit edhe për sasi të mëdha. 

3. Normalisht 3~30 ditë, për shkak të stilit dhe ngjyrës së ndryshme.


Paketa:

1. Ne kemi kuti dhuratash që ju zgjidhni. Nëse nuk ju pëlqen paketimi ynë ose keni idetë tuaja, të personalizuara janë të mirëseardhura. 

2. Duhen 10-15 ditë për MOQ. Ne kemi kapacitet të madh prodhimi, i cili mund të sigurojë kohë të shpejtë të dorëzimit edhe për sasi të mëdha.

3. Zakonisht 1 copë/pp qese, 50-100 copë në 1 pako, 800-1000 copë në 1 kuti kartoni.


◎ FAQ

 • P. Çfarë është 18-10 Stainless Steel Flatware?
  A. 18-10 i referohet përbërjes së çelikut inox. Ai përmban 18% krom dhe 10% nikel për forcë të shkëlqyer dhe rezistencë ndaj korrozionit.
 • P. Cilat janë materialet e takëmeve prej çeliku inox?
  A. Enët e tavolinës inox janë të disponueshme në katër cilësi: 13/0, 18/0, 18/8 ose 18/10.
 • P. Cilat janë llojet kryesore të çelikut inox të kategorisë ushqimore?
  A. Janë 13/0, 18/0, 18/8 ose 18/10.
 • P. Cilat janë karakteristikat e enëve të tavolinës inox?
  A. I qëndrueshëm, rezistent ndaj korrozionit, rezistent ndaj rënies, mund të zgjasë për shumë vite dhe i sigurt në larje enësh.
 • P. Çfarë lloj produktesh të përfunduara sipërfaqësore mund të ofroni?
  A. Rrotullimi, lustrimi i duarve, pasqyra, mat, i veshur me ngjyra, veshja dhe proceset e tjera të prodhimit të përfunduara në sipërfaqe.
 • P. A do të zbehen takëmet e veshur me ar?
  A. Infull miraton një proces të avancuar të elektrikimit, takëmet e bëra prej çeliku inox nuk do të zbehen dhe do të jenë të qëndrueshme.
 • P. Cilat janë materialet e takëmeve prej çeliku inox?
  A. Infull miraton një proces të avancuar të elektrikimit, takëmet e bëra prej çeliku inox nuk do të zbehen dhe do të jenë të qëndrueshme.
 • P. Cilat procese janë të disponueshme për logot e personalizuara?
  Përgjigje. Ju mund të zgjidhni produktet tona ekzistuese për të shtuar logon: printim, lazer, stampim, printim transferues, etj.
 • P. Çfarë ngjyrash mund të personalizohen takëmet prej çeliku të pandryshkshëm?
  A. Në përgjithësi, argjendi, ari, i zi, rozë ari, plating me ngjyra janë më të zakonshmet, mund të na jepni ngjyrën që dëshironi, do ta diskutojmë në detaje.
 • P. A mund të personalizoj një lugë specifike me modelin e produktit tuaj?
  A. Sigurisht, ju mund të përdorni modelet tona ekzistuese për të personalizuar lugën tuaj të kafesë ose pirunin e ëmbëlsirës dhe më shumë.


Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --
Dërgoni kërkesën tuaj

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
العربية
Deutsch
Español
français
italiano
日本語
한국어
Português
русский
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Gjuha aktuale:Shqip