MËSO MË SHUMË
 • <p>Cilësia më e lartë</p>

  Cilësia më e lartë

  Furnizuesi i takëmeve Infull merr cilësinë e produkteve të takëmeve dhe enëve të sheshta pasi thelbi fokusohet në vetë produktin dhe synon t'u ofrojë klientëve më të mirën.

 • <p>Integritet Absolut <br></p>

  Integritet Absolut 

  Integriteti i pari, përmbushja e pritshmërive dhe kërkesave të klientëve është përparësia kryesore e takëmeve Infull.

 • <p>Shërbim i patejkalueshëm<br></p>

  Shërbim i patejkalueshëm

  Prodhuesi i takëmeve Infull është një ekspert në ofrimin e produkteve me shumicë të takëmeve dhe enëve të sheshta me porosi që dëshironi më shumë dhe janë aty për të përmbushur të gjitha nevojat e markës suaj.

 • <p>Me besim<br></p>

  Me besim

  Furnizuesi i takëmeve të hotelit Infull ka pajisje të avancuara plotësisht automatike, kështu që çdo produkt prej nesh është i klasit të parë dhe ne jemi të sigurt për t'i bërë klientët tanë të kënaqur.

 • <p>Ekipi profesional </p>

  Ekipi profesional 

  Përvojë 16-vjeçare e prodhimit, përvojë e pasur dhe e suksesshme OEM/ODM. Furnizuesi i takëmeve të restorantit Infull ka një ekip të shkëlqyer tregtar dhe një ekip të dizajnuar profesionalisht për shërbimin e takëme me porosi.

 • <p>Eksperienca të jashtëzakonshme</p>

  Eksperienca të jashtëzakonshme

  Enët e kuzhinës dhe takëmet infull janë funksionale dhe të dizajnuara bukur për t'u dhënë klientëve një përvojë të jashtëzakonshme ngrënieje. 

 • <p>Dizajni i romanit<br></p>

  Dizajni i romanit

  Takëmet Infull janë të përkushtuara për të kombinuar traditën klasike me një stil të përsosur bashkëkohor për të prodhuar enët e tavolinës të dizajnuara më bukur.

 • <p>Përfitimet Revolucionare </p>

  Përfitimet Revolucionare 

  Inxhinierët tanë të projektimit analizojnë shkencërisht lëvizjen e linjave dhe proporcionet e fragmenteve, furnizuesi i takëmeve të ushqimit Infull i kushton vëmendje të madhe detajeve dhe dizajnit derisa të prodhohet produkti i përsosur.

Takëme me shitje të nxehta Infull Produktet

Infull Cutlery është furnizuesi dhe prodhuesi më i mirë i takëmeve prej çeliku inox, i specializuar në shitjen me shumicë të takëmeve,

ofron shërbimin OEM/ODM i cili është biznesi ynë kryesor. Ne mund të personalizojmë formën, logon, materialin, procesin sipas kërkesave tuaja.

LEXO MË SHUMË
 • <p>“Moderne elegante Dizajn”<br></p><p><br>"Ylli i natës, megjithatë, ishte padyshim partneri i vaktit, me të vërtetë kënaquni"</p>

  “Moderne elegante Dizajn”


  "Ylli i natës, megjithatë, ishte padyshim partneri i vaktit, me të vërtetë kënaquni"

  Filipot G.

 • <p>  "Çmim i favorshëm"<br></p><p><br></p><p>Më pëlqen kompleti i argjendit. Super e volitshme dhe e zeza mat duket e mahnitshme. Unë i kam për 9 muaj, gjithmonë të lara me dorë dhe po mbajnë mjaft mirë. Unë do të thoja për çmimin që ia vlen. Dhe pamja dhe ndjesia e bukur e ngjyrës së zezë mat ia vlen gjithashtu.</p>

    "Çmim i favorshëm"


  Më pëlqen kompleti i argjendit. Super e volitshme dhe e zeza mat duket e mahnitshme. Unë i kam për 9 muaj, gjithmonë të lara me dorë dhe po mbajnë mjaft mirë. Unë do të thoja për çmimin që ia vlen. Dhe pamja dhe ndjesia e bukur e ngjyrës së zezë mat ia vlen gjithashtu.

  Sheila Monsha

 • <p>Jam befasuar shumë këndshëm nga argjendi i INFULL!! Ndihen shumë moderne dhe luksoze. Doreza e rrumbullakosur është pak më ndryshe, padyshim diçka për t'u mësuar, por aspak problem. Kanë madhësinë perfekte, madje edhe lugët e vogla, dhe ndërsa janë më të vogla se mesatarja juaj, unë e preferoj këtë. Megjithatë, nuk kam shumë përdorim për pirunët e çajit, por jam i sigurt që fëmijët e vegjël do të jenë të fiksuar pas tyre! Unë rekomandoj patjetër koleksionet INFULL'S.<br></p>

  Jam befasuar shumë këndshëm nga argjendi i INFULL!! Ndihen shumë moderne dhe luksoze. Doreza e rrumbullakosur është pak më ndryshe, padyshim diçka për t'u mësuar, por aspak problem. Kanë madhësinë perfekte, madje edhe lugët e vogla, dhe ndërsa janë më të vogla se mesatarja juaj, unë e preferoj këtë. Megjithatë, nuk kam shumë përdorim për pirunët e çajit, por jam i sigurt që fëmijët e vegjël do të jenë të fiksuar pas tyre! Unë rekomandoj patjetër koleksionet INFULL'S.

  Russell

 • <p>“Shërbim i shkëlqyer”<br></p><p><br></p><p> Enë të shkëlqyeshme dhe shërbim të shkëlqyer, miqësor, me këmbë në tokë. Stafi ishte shumë i vëmendshëm dhe me të vërtetë donte të dinte se çfarë mendonit për vegël.</p>

  “Shërbim i shkëlqyer”


  Enë të shkëlqyeshme dhe shërbim të shkëlqyer, miqësor, me këmbë në tokë. Stafi ishte shumë i vëmendshëm dhe me të vërtetë donte të dinte se çfarë mendonit për vegël.

  Julia Oz

Nëse keni nevojë për mostra, ju lutemi kontaktoni ekipin tonë të shitjeve

Furnizuesi i takëmeve prej çeliku të pandryshkshëm, prodhuesi i enëve të sheshtë mund t'u ofrojë klientëve mostra për teste cilësie ose për ndonjë qëllim tjetër biznesi. Thjesht na lini emailin tuaj ose informacione të tjera kontakti, personi ynë i shitjes do t'ju kontaktojë dhe do t'ju ofrojë zgjidhjen profesionale sa më shpejt të jetë e mundur.

MERRNI MOSTRA FALAS

Le të qëndrojmë brendaPrekni

Regjistrohu për ardhjet tona të reja, përditësimet dhe më shumë

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English English العربية العربية Deutsch Deutsch Español Español français français italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Português Português русский русский 简体中文 简体中文 繁體中文 繁體中文 Afrikaans Afrikaans አማርኛ አማርኛ Azərbaycan Azərbaycan Беларуская Беларуская български български বাংলা বাংলা Bosanski Bosanski Català Català Sugbuanon Sugbuanon Corsu Corsu čeština čeština Cymraeg Cymraeg dansk dansk Ελληνικά Ελληνικά Esperanto Esperanto Eesti Eesti Euskara Euskara فارسی فارسی Suomi Suomi Frysk Frysk Gaeilgenah Gaeilgenah Gàidhlig Gàidhlig Galego Galego ગુજરાતી ગુજરાતી Hausa Hausa Ōlelo Hawaiʻi Ōlelo Hawaiʻi हिन्दी हिन्दी Hmong Hmong Hrvatski Hrvatski Kreyòl ayisyen Kreyòl ayisyen Magyar Magyar հայերեն հայերեն bahasa Indonesia bahasa Indonesia Igbo Igbo Íslenska Íslenska עִברִית עִברִית Basa Jawa Basa Jawa ქართველი ქართველი Қазақ Тілі Қазақ Тілі ខ្មែរ ខ្មែរ ಕನ್ನಡ ಕನ್ನಡ Kurdî (Kurmancî) Kurdî (Kurmancî) Кыргызча Кыргызча Latin Latin Lëtzebuergesch Lëtzebuergesch ລາວ ລາວ lietuvių lietuvių latviešu valoda‎ latviešu valoda‎ Malagasy Malagasy Maori Maori Македонски Македонски മലയാളം മലയാളം Монгол Монгол मराठी मराठी Bahasa Melayu Bahasa Melayu Maltese Maltese ဗမာ ဗမာ नेपाली नेपाली Nederlands Nederlands norsk norsk Chicheŵa Chicheŵa ਪੰਜਾਬੀ ਪੰਜਾਬੀ Polski Polski پښتو پښتو Română Română سنڌي سنڌي සිංහල සිංහල Slovenčina Slovenčina Slovenščina Slovenščina Faasamoa Faasamoa Shona Shona Af Soomaali Af Soomaali Shqip Shqip Српски Српски Sesotho Sesotho Sundanese Sundanese svenska svenska Kiswahili Kiswahili தமிழ் தமிழ் తెలుగు తెలుగు Точики Точики ภาษาไทย ภาษาไทย Pilipino Pilipino Türkçe Türkçe Українська Українська اردو اردو O'zbek O'zbek Tiếng Việt Tiếng Việt Xhosa Xhosa יידיש יידיש èdè Yorùbá èdè Yorùbá Zulu Zulu
Gjuha aktuale:Shqip