Прашања за прашања

VR
Најчесто поставувани прашања
Целниот пазар на нашиот бренд континуирано се развива низ годините.
Сега, сакаме да го прошириме меѓународниот пазар и самоуверено да го притиснеме нашиот бренд во светот.
 • Редовни Најчесто поставувани прашања
 • За производите
 • За примероците
 • За логото
 • За времето на примерок
 • Време на производство
 • MOQ
 • OEM/ODM
 • Време на испорака
 • Пристаниште
 • Пакување
 • Метод за плаќање
 • Од што се направени вашите производи?

  Нашите производи се направени од висококвалитетен нерѓосувачки челик, кој има добар баланс помеѓу безбедноста и практичноста.

 • Може ли да добијам БЕСПЛАТЕН ПРИМЕРОК?

  Се разбира, примерокот е достапен, ве молиме оставете ги вашите податоци за контакт за да не контактирате.

 • Можете ли да го испечатите нашето ЛОГО во производите?

  Да, можеме да го испечатиме логото на производите по ваши барања. Достапни се врежани, ласерски, печатени и гравирани.

 • Дали прифаќате нарачка OEM и ODM?

  Да, OEM/ODM се достапни, прилагодени материјали, форми, бои, логоа, пакување се прифатени. Доколку имате идеја за производот, слободно контактирајте не!

 • Кои се вашите услови за плаќање?

  Прифаќаме L/C, D/P, D/A, T/T (вклучувајќи 30% депозит), Western Union, Paypal итн.

 • Може ли чашите од нерѓосувачки челик да се прилагодат во боја?

  Се разбира, генерално, среброто, златото, розовото злато, црното и обоените се најчести.

 • Може ли слободно да го комбинирам приборот за јадење што го сакам?

  Се разбира, комплети од четири дела, комплети од шеснаесет парчиња, сетови од дваесет и четири дела и така натаму, сите ние можеме да ги задоволиме вашите потреби.

 • Кои се главните типови на нерѓосувачки челик за храна?

  Тие се 13/0, 18/0, 18/8 или 18/10.

 • Каков вид на површински готови производи можете да ги понудите?

  Превртување, рачен полирање, огледало, мат, обоено, обложување и друг производствен процес на завршен површински.

 • Дали приборот за јадење со црна боја ќе избледи?

  Infull прифаќа напреден процес на галванизација, направениот прибор за јадење од нерѓосувачки челик нема да избледи и да биде издржлив.

 • Редовни Најчесто поставувани прашања

  • За производите

   • За примероците

    • За логото

     • За времето на примерок

      • Време на производство

       • MOQ

        • OEM/ODM

         • Време на испорака

          • Пристаниште

           • Пакување

            • Метод за плаќање

              Испратете го вашето барање

              Изберете друг јазик
              English
              العربية
              Deutsch
              Español
              français
              italiano
              日本語
              한국어
              Português
              русский
              简体中文
              繁體中文
              Afrikaans
              አማርኛ
              Azərbaycan
              Беларуская
              български
              বাংলা
              Bosanski
              Català
              Sugbuanon
              Corsu
              čeština
              Cymraeg
              dansk
              Ελληνικά
              Esperanto
              Eesti
              Euskara
              فارسی
              Suomi
              Frysk
              Gaeilgenah
              Gàidhlig
              Galego
              ગુજરાતી
              Hausa
              Ōlelo Hawaiʻi
              हिन्दी
              Hmong
              Hrvatski
              Kreyòl ayisyen
              Magyar
              հայերեն
              bahasa Indonesia
              Igbo
              Íslenska
              עִברִית
              Basa Jawa
              ქართველი
              Қазақ Тілі
              ខ្មែរ
              ಕನ್ನಡ
              Kurdî (Kurmancî)
              Кыргызча
              Latin
              Lëtzebuergesch
              ລາວ
              lietuvių
              latviešu valoda‎
              Malagasy
              Maori
              Македонски
              മലയാളം
              Монгол
              मराठी
              Bahasa Melayu
              Maltese
              ဗမာ
              नेपाली
              Nederlands
              norsk
              Chicheŵa
              ਪੰਜਾਬੀ
              Polski
              پښتو
              Română
              سنڌي
              සිංහල
              Slovenčina
              Slovenščina
              Faasamoa
              Shona
              Af Soomaali
              Shqip
              Српски
              Sesotho
              Sundanese
              svenska
              Kiswahili
              தமிழ்
              తెలుగు
              Точики
              ภาษาไทย
              Pilipino
              Türkçe
              Українська
              اردو
              O'zbek
              Tiếng Việt
              Xhosa
              יידיש
              èdè Yorùbá
              Zulu
              Тековен јазик:Македонски