• 2005 година
   • Фабрика во градот Јанџијанг


  • 2005 година
  • 2009 година
   • Проширен тим, додадени 90 работници


  • 2009 година
  • 2015 година

   Фабрика во градот Џиангмен

  • 2015 година
  • 2021 година
   • Канцеларија во Гуангжу  • 2021 година
 • Изложби

  Учествувавме на многу изложби и постигнавме одлични резултати. На секоја изложба ќе ги донесеме најновите производи и решенија на INFULL CUTLERY, демонстрирајќи ги функциите и употребата на производот на клиентите.


  Ние веруваме дека комуникацијата со клиентите лице-в-лице е најефективниот начин на комуникација, кој не само што им овозможува на клиентите подобро да го почувствуваат нашиот професионализам, туку и ни овозможува попрецизно да добиваме предлози и идеи од нив.

  ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ
   • 2006 година

   Кантонски саем

  • 2014 година

   Саем за домаќинство во Хонгконг

  • 2015 година

   Меѓународен дом + шоу за домаќинство

  • 2016 година

   Прикажи Националната асоцијација на ресторани

  • 2017 година

   • Хотелско искуство

  • 2018 година

   ИСГУТ

  • 2019 година

   Атланта Блејд шоу

  • 2021 година

   103-ти кантонски саем

  • Хотелекс Гуангжу

 • Infull кантонски саем за прибор за јадење
  Infull кантонски саем за прибор за јадење
 • Нашиот тим
  Нашиот тим
 • Целосно градење на тим
  Целосно градење на тим
 • На здравје 2022 година
  На здравје 2022 година
 • Нашиот тим
  Нашиот тим

Нашите клиенти

Сертификати

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English English العربية العربية Deutsch Deutsch Español Español français français italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Português Português русский русский 简体中文 简体中文 繁體中文 繁體中文 Afrikaans Afrikaans አማርኛ አማርኛ Azərbaycan Azərbaycan Беларуская Беларуская български български বাংলা বাংলা Bosanski Bosanski Català Català Sugbuanon Sugbuanon Corsu Corsu čeština čeština Cymraeg Cymraeg dansk dansk Ελληνικά Ελληνικά Esperanto Esperanto Eesti Eesti Euskara Euskara فارسی فارسی Suomi Suomi Frysk Frysk Gaeilgenah Gaeilgenah Gàidhlig Gàidhlig Galego Galego ગુજરાતી ગુજરાતી Hausa Hausa Ōlelo Hawaiʻi Ōlelo Hawaiʻi हिन्दी हिन्दी Hmong Hmong Hrvatski Hrvatski Kreyòl ayisyen Kreyòl ayisyen Magyar Magyar հայերեն հայերեն bahasa Indonesia bahasa Indonesia Igbo Igbo Íslenska Íslenska עִברִית עִברִית Basa Jawa Basa Jawa ქართველი ქართველი Қазақ Тілі Қазақ Тілі ខ្មែរ ខ្មែរ ಕನ್ನಡ ಕನ್ನಡ Kurdî (Kurmancî) Kurdî (Kurmancî) Кыргызча Кыргызча Latin Latin Lëtzebuergesch Lëtzebuergesch ລາວ ລາວ lietuvių lietuvių latviešu valoda‎ latviešu valoda‎ Malagasy Malagasy Maori Maori Македонски Македонски മലയാളം മലയാളം Монгол Монгол मराठी मराठी Bahasa Melayu Bahasa Melayu Maltese Maltese ဗမာ ဗမာ नेपाली नेपाली Nederlands Nederlands norsk norsk Chicheŵa Chicheŵa ਪੰਜਾਬੀ ਪੰਜਾਬੀ Polski Polski پښتو پښتو Română Română سنڌي سنڌي සිංහල සිංහල Slovenčina Slovenčina Slovenščina Slovenščina Faasamoa Faasamoa Shona Shona Af Soomaali Af Soomaali Shqip Shqip Српски Српски Sesotho Sesotho Sundanese Sundanese svenska svenska Kiswahili Kiswahili தமிழ் தமிழ் తెలుగు తెలుగు Точики Точики ภาษาไทย ภาษาไทย Pilipino Pilipino Türkçe Türkçe Українська Українська اردو اردو O'zbek O'zbek Tiếng Việt Tiếng Việt Xhosa Xhosa יידיש יידיש èdè Yorùbá èdè Yorùbá Zulu Zulu
Тековен јазик:Македонски